CK Roadtrip s.r.o.
logo
Naša cestovná kancelária spĺňa všetky zákonné náležitosti, vďaka ktorým môžeš byť v kľude.
+421915137458   info@roadtrip.sk
+1 (661) 372 9881 (USA) +421 915 137 458 (SK) +420 728 411 777 (CZ) hotline@roadtrip.sk
Top
 

Okruh Kaliforniou 2020

1990 € za osobu

Jesennú Californiu je veľmi ťažké popísať, musíš si ju zažiť. Poletíme z Viedne, let do USA (aj s prestupom) nám zaberie cca 17 hodín. A nezabudni, že v Kalifornii je o celých 9 hodín menej, než u nás. Vďaka tomu sa čas oproti Viedni posunie po prílete vpred len o cca 6 hodín.
Počas tohoto tripu stihneme navštíviť ako prírodné pamiatky, tak aj mestské pamiatky a napríklad známe miesta z filmov. Prejdeš sa pod slávnym Golden Gate ale budeš aj stáť pár metrov pred najväčším stromom na svete, v Sekvojom parku. Nevynecháme kúpanie v oceáne na slávnej Venice beach (oceán je v tejto ročnej dobe ešte veľmi teplý). Čaká nás šialená bicyklovačka, ale aj kolotoč na móle v Santa Monice.  Cestou do San Francisca navštívime jedno z najväčších outletových centier v USA, kde si nakúpiš oblečenie známych značiek za smiešne nízke ceny. Pri jazere Tahoe na severe Kalifornie zase jednu noc prespíme v kempe a snáď nám vyjde aj opekačka. A v tomto tripe Ťa toho čaká za 8 dní oveľa viac než si myslíš – ale nie zas toľko, že nebudeš vládať chodiť a nasávať atmosféru. Žiadny strach, poznáme ten správny pomer 🙂

Odporúčame Ti preskúmať itinerár, kde nájdeš podrobný plán (takmer) celého tripu. Takmer preto, že nie všetky pripravované aktivity ale chceme odhaľovať vopred, aby bolo na čo sa tešiť. Tak neseď doma a poď s nami splniť si sen. Sľubujeme, že to nebudeš ľutovať!

Máj 2020 (8 dní)
10 klientov
 • Odlet z letiska
  Letisko Viedeň
 • Dátum a čas odjazdu
  bude upresnený
 • Dátum a čas príjazdu
  bude upresnený
 • Zostava (veľkost skupiny)
  12 ľudí (2 delegáti, 10 klientov) - 2 minivany
 • V cene je zahrnuté
  Okruh Kaliforniou 2020
  Príručná batožina (do 10 kg)
  Služby sprievodcu
  Exkluzívne tričko USATRIP™
  Kompletné cestovné poistenie
  Poistenie CK proti úpadku
  Asistencia pri pohovore v USA
  Palivové a letiskové príplatky
  Doprava po USA
  ESTA autorizácia
  Vstupy
  Stravovanie
  Ubytovanie
  Spiatočná letenka
  Doprava pred a po
 • V cene nie je zahrnuté
  Podpalubná batožina
  Vreckové
1
Deň 1 - Los Angeles
Po prílete a ubytovaní zamierime podvečer priamo ku známemu nápisu Hollywood s výhľadom na celé Los Angeles.

MAPA CESTY

Tu je približná mapka cesty, po ktorej pôjdeme. Môže sa nepatrne meniť v závislosti od aktuálnej dopravy a iných externých podmienok, ale vždy navštívime dohodnuté miesta.

Hoci ku všetkým tripom pristupujeme maximálne kamarátsky, aj z legislatívnych dôvodov je nutné, aby si si prečítal tieto podmienky: Otvoriť PDF súbor Všeobecné obchodné podmienky CK Roadtrip s.r.o.  Pre otvorenie je potrebné použiť prehliadač Chrome prípadne mať nainštalovaný program na čítanie PDF súborov