CK Roadtrip s.r.o.
logo
Naša cestovná kancelária spĺňa všetky zákonné náležitosti, vďaka ktorým môžeš byť v kľude.
+421915137458   info@roadtrip.sk
+1 (661) 372 9881 (USA) +421 915 137 458 (SK) +420 728 411 777 (CZ) hotline@roadtrip.sk
Top
 

Náš prístup

Každý náš trip je jedinečný a originálny.
Ale jedno majú spoločné - nestaráš sa absolútne o nič, pretože všetko už je zahrnuté v cene.
A tým myslíme naozaj všetko.

Jediný skutočný all-inclusive

Naša účtovníčka a právnik si o tomto myslia, že nám šibe. Ale takto my chápeme all-inclusive. Kúpiť zájazd od bežnej cestovky znamená veľa nákladov nad uvedenú cenu, rôzne príplatky, poistenia, víza, stravovanie. My to ale robíme inak. S nami sa Tvoje prípravy a starosti obmedzia na to, aké tričko si dáš na seba, či ktorý batoh bude vhodnejší. Nebude Ťa totiž trápiť vôbec nič – od cesty na letisko, cez kompletné stravovanie, poistenie, víza, ubytovanie, atď. Nemusíš sa tak báť žiadnych prekvapení na ceste a môžeš si plne užívať to, o čo tu ide – cestu samotnú.

Doprava pred a po tripe

V cene tripu je zabezpečená doprava z domu na letisko a tiež naspäť. Môže byť realizovaná formou bežného autobusu, vlaku, prípadne dopravy našim minivanom.

Doprava so sprievodcom

Na tripy jazdíme vždy iba 7 alebo 9-miestnymi rodinnými minivanmi typu Dodge Grand Caravan, Nissan Quest a pod. Okrem personálu (obvykle vodič a sprievodca v jednom) budú v aute vrátane Teba max 5 klienti pre maximum pohodlia.

Stravovanie

Jedlo počas celého tripu je zabezpečené v cene. Na niektorých miestach je riešené formou spoločných raňajok, niektoré zastávky sú v konkrétnych reštauráciách, prípadne počas cesty vo Food Courtoch, kde si každý vyberie rýchloobčerstvenie podľa vlastného výberu, s našou asistenciou pri výbere a objednávaní.

Internet a volania zdarma

Bojíš sa, že sa vrátiš domov a dostaneš mŕtvicu pri účte za telefón? Bohužiaľ, v USA je táto cestovateľská nočná mora reálna. Ale máme na to riešenie - v aute budeš mať WIFI na bežné používanie po celú dobu zdarma a taktiež bude k dispozícii jeden telefón pre volania do krajín EU zdarma.

Spiatočné letenky

Letenky môžu byť realizované s max jedným prestupom (v každom smere), ale vždy ich máš v cene a o nič sa nestaráš. Ak je v USA na programe letecký presun, máš ho v cene tiež.

ESTA a pohovor v USA

Vyplníme a zaplatíme za Teba cestovnú autorizáciu ESTA, ktorá je platná 2 roky. A môžeš ju teda využiť koľkokrát chceš aj po našom návrate. Ak si v USA prvýkrát, budeme Ťa sprevádzať na osobný pohovor s úradníkom na hraniciach. Žiadny stres 🙂

Letiskové a iné príplatky

Sme féroví od začiatku až do konca. Naša cena je skutočne konečná. Nemusíš sa tak báť, že Ti, ako iné cestovky, pred odletom napočítame kadejaké servisné poplatky, letiskové poplatky, palivové príplatky, bezpečnostné taxy, poplatky za transfery alebo akékoľvek iné príplatky spojené s dopravou.

Zábava počas cesty

Počas presunov na tripe nemusíš iba pozerať z okna. Na záhlavnej opierke pred Tebou budeš mať vlastný tablet nadupaný množstvom filmov a hudby, ktoré Ti zaručí zábavu na celú dobu tripu.

Ubytovanie

Ubytovanie vyberáme vždy v bezpečných a overených oblastiach, ktoré osobne poznáme a s veľmi dobrými recenziami od predošlých hostí.

Vstupné

Všetky vstupenky na atrakcie a turistické ciele v itinerári tripu sú už zahrnuté v cene. Nikdy neplatíš nič naviac, pokiaľ sa celá posádka tripu nedohodne na dobrovoľných extra zastávkach s individuálnymi vstupmi, ktoré neboli pôvodne v pláne.

Kompletné poistenie

U nás máš v cene nie len zákonné poistenie CK proti úpadku a poistenie zodpovednosti CK, ale aj Tvoje vlastné kompletné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa úrazové poistenie, poistenie hospitalizácie, poistenie liečebných nákladov, poistenie batožiny a asistenčné služby s poistným krytím až 200 000 €.